Aktualności

Szukamy rąk do pracy!

22 kwietnia 2015
Poszukujemy rąk do pracy :-) Jeśli chciałbyś / chciałabyś popracować przy ciekawym startupie i zdobyć interesujące doświadczenie w branży eCommerce, to nasza propozycja skierowana jest właśnie do Ciebie. A kogo konkretnie szukamy? Poniżej szczegóły - zapraszamy do przesyłania CV na adres biuro(at)segido.pl

Konsultant ds. telesprzedaży

Wymagania:
• student/ka
• zdolności interpersonalne i komunikatywność
• entuzjazm, otwartość i kreatywność
• inicjatywa i samodzielność
• dobra dykcja
• znajomość MS Office (Word, Excel)

Zakres obowiązków:
• telefoniczna sprzedaż usług (klient biznesowy) dostępnych w ramach platformy segido.pl
• prezentacja oferty firmy

Oferujemy:
• umowę zlecenie (praca 2 - 3 dni w tygodniu)
• stałą stawkę godzinową (15 - 20 zł brutto za 1h pracy) + prowizję od każdego pozyskanego klienta
• możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć
• zdobycie ciekawego doświadczenia w branży eCommerce

Do CV prosimy załączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez iSecure Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawiej 43 lok. 202 w Warszawie dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie dostępu do danych osobowych, możliwości ich poprawiania, a także o tym, że ich podanie ma charakter dobrowolny, ale niezbędny do realizacji ww. celu"